KareCode

KcLogger

YÖNETEBİLİYOR MUSUNUZ?

KOBİ’lerden büyük şirketlere, Kafelerden AVM’lere, parklardan konser alanlarına kadar her kurumun ve işletmenin internet hizmeti vermesi ve işlerini internet ile yürütmesi artık bir zorunluluk.

Peki sağladığınız bu internet hizmetini yönetebiliyor musunuz veya ne kadar yönetebiliyorsunuz?

Kuruluşunuz tarafından sağlanan internete bağlanan kullanıcıların günlük verilerini toplamak, depolamak ve analiz etmek size benzersiz fırsatlar sunacaktır.

5651 Sayılı Kanun

İnternet hizmeti sunan tüm işletmeler ve kamu kuruluşları loglarını elektronik ortamda kendi sistemlerine kaydetmekle yükümlüdürler. Zorunlu olan 5651 Loglaması, iç ağınıza bağlanan cihazların IP bilgilerini, kullanıma başlama ve bitiş saatlerini ve cihazların MAC adreslerini gösteren kayıtların elektronik ortamda saklanması ve oluşan logların zaman damgası ile imzalanarak 2 yıl süreyle saklanmasıdır.

Müşterileriniz ile Bağlantıda Kalın

KcLogger sadece hotspot ve loglama hizmeti vermekle kalmaz, kullanan şirketlerin kendi uygulamaları ve CRM sistemleri ile entegrasyon sağlayıp müşteriden daha doğru ve anlamlı veri alabilmelerine yardımcı olur.

Wi-Fi hizmetiniz aracılığıyla müşterilerinize hedefli reklamlar ve promosyonlar sunabilir, kısa bir anketi doldurmalarını isteyebilir, ek müşteri verileri toplamak için de kullanabilirsiniz. Ne sıklıkla ziyaret ettikleri, Wi-Fi’yi ne kadar kullandıkları ve daha fazlası hakkında bilgi toplayabilirsiniz.

Tier 4 Veri Merkezi

Log kayıtlarınız, zaman damgası ile imzalanarak, en gelişmiş veri merkezi seviyesi olan Tier 4 veri merkezlerinde saklanmaktadır.

Güvenli Altyapı

Tüm verileriniz ve kayıtlarınız, şifreli bir şekilde, birden çok veri merkezinde yedeklenir.

Aktif-Aktif Yedekleme

Türkiye'nin en büyük veri merkezlerinde İzmir ve İstanbul illerinde yedekleme için Aktif Aktif olarak yedekli sistem çalışmaktadır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yüzlerce kullanıcının sayısız internet trafiği ve istatistik bilgileri, basit ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunulmaktadır.

Özelleştirilebilir Tasarım

Girişi ekranları, şirketinizin kurumsal kimliği göz önünde tutularak ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.

Kolay Entegrasyon

Kullandığınız CRM veya diğer sistem ve yazılımlara, ihtiyacınıza uygun şekilde entegrasyon gerçekleştirebiliriz.