KareCode

Kurumsal

Hakkımızda

Bütün servislerle entegre olabilme ve özgür yazılım mimarisine inanan bir ekip ile çıktığımız bir yolculuk bu şirket. İlk günden beri aynı dinamikler ile yolumuza devam ediyoruz. Alanında en iyilere hizmetler sunduk ve bütün çalıştığımız firmalara 7/24 destek sunduk. Bu sayede hepsi referansımız olmaktan çıkarak dostumuz oldu.

Vizyon & Misyon

Kuruluşunuzun veya işletmenizin harika çalışmalarını veya ürünlerine çok hızlı entegre olabilme yeteneğine sahibiz. Profesyonel, esnek ve entegre sürecimiz yaptığımız işe yansır. Küresel anlamda bunu bütün dünya ile paylaşmak temel vizyonumuzdur.

Bizim için müşteri memnuniyeti en üst sırada yer almaktadır. Müşterilerle ilişkilerimizde çok arkadaş canlısıyız. Bu ilişkilerimiz mevcut müşterilerimizi korumamıza ve müşteri çevresini genişletmemize yardımcı oluyor. Her zaman yenilikçi fikirleri keşfederek ürünlerimizin kalitesini artırmaya çalışıyoruz.

Manifesto

Kod yazarak gerçekleşebileceğine inandığımız projenin içinde yer almak bizim için değerlidir. Büyümemizin ve başarımızın temelinin her bir müşteri projesini başarılı kılmak olduğunun farkındayız.